Wyjazdy i imprezy integracyjne

WYJAZDY I IMPREZY INTEGRACYJNE

Nasze imprezy skierowane są do firm chcących zorganizować nietypowy event, wyjazd integracyjny, który umożliwi budowanie oraz wzbogacenie relacji w grupie, integrację zatrudnionych osób, poprawi współpracę w firmie oraz zmotywuje pracowników do większego zaangażowania i lepszej pracy. Stawiamy przede wszystkim na świetną zabawę, a także odpowiednią współpracę pomiędzy uczestnikami biorącymi udział w integracji. Proponujemy atrakcje o różnej tematyce, które pozwolą nagrodzić, zmotywować zespół. Każdy program integracyjny ułożony jest w indywidualny, optymalny sposób z uwzględnieniem pory roku, ilości osób, miejsca, jak również czasu zaplanowanego na wyjazd.

Stawiamy na kompleksową obsługę imprez, wyjazdu, oferujemy między innymi: transport, propozycje hoteli, catering, gry integracyjne oraz doświadczonego koordynatora imprezy. Mamy dostęp do dużej bazy hotelowej, plenerowej na organizację wyjazdów integracyjnych. Gwarantujemy wysoką jakość miejsc, które polecamy !

Rajd WRC 126P

Wielki Rajd WRC to genialna przygoda z FIATEM 126p. Zadaniem uczestników jest złożenie aut do stanu używalności. Następnie zmierzą się z konkurencjami czekającymi pośród przeprawowej trasy. Zawiłe slalomy, komiczne zadania, a przede wszystkim dobra zabawa, staną się podstawą do budowania silnego i zgranego zespołu.

Clip Making

Zadaniem zespołu jest stworzenie własnego wideoklipu. Będzie to autorska, unikatowa produkcja filmowa. Grupy nagrywają obraz, do którego podczas montażu podłożony zostanie oryginalny dźwięk utworu muzycznego. Dla każdej grupy przygotowany jest zestaw niezbędny do produkcji. Do charakteryzacji posłużą kostiumy, peruki, maski, kapelusze i liczne gadżety. Przed przystąpieniem do wykonania zadania kluczową rolę odgrywa podział ról. Kapitan zespołu kieruje przebiegiem zadania. Po wylosowaniu utworu muzycznego ekipy filmowe przystępują do opracowania scenariusza, następnie wybierane są elementy scenografii i kostiumy. Zespoły wybierają wśród uczestników aktorów, reżyserów, statystów i charakteryzatorów. Osoby odpowiedzialne za czas, logistykę, scenografię, czy też osobę obsługującą klaps filmowy. Grupa ustala swoją wizję klipu z ekipą filmową i przystępuje do działania. Kapitan zespołu pilnuje, aby każdy wywiązywał się z przydzielonego zadania.
Podsumowaniem pracy uczestników zabawy jest prezentacja zmontowanych filmów, która nastąpi na uroczystej gali wieczornej, na której wręczone zostaną statuetki w kategorii specjalnej!!

Podwodny Świat Integracji

podwodny-swiat

Zapraszamy do unikatowego – podwodnego świata integracji. Podczas realizacji zapoznamy uczestników ze sprzętem do nurkowania, przedstawimy zasady dotyczące używania sprzętu oraz komunikowania się pod wodą. Zadania specjalne wykonywane pod wodą, to oryginalna próba współpracy oraz integracja wszystkich Uczestników zabawy. Organizacja zabaw na basenach umożliwia wzięcie udziału w integracji także osobom nie umiejącym pływać.

Akademia Zdrowia

AKADEMIA-ZDROWIA1

Akademia Zdrowia to warsztaty przeznaczone dla zorganizowanych grup i osób narażonych na wysiłek umysłowy i stres, pracujących głównie w pozycji siedzącej. Zajęcia warsztatowe takie jak: automasaż, joga stretching, diagnostic dance, warsztaty kamieniarskie, stabi walking, nordic run i wiele innych to nauka przez zabawę, która pomoże nam zachować koncentrację i uniknąć zmęczenia przy codziennych obowiązkach.

Akademia Integracji

Akademia Integracji to połączenie lekkich, terenowych zadań z dużą dawką śmiechu.
Proponujemy pakiet zabaw z tzw. przymrużeniem oka (Henson, Stonoga, Gigantyczne Narty, Pionowe Wyzwanie, Tajemnica Szyfru oraz wiele innych), jest to świetne urozmaicenie dnia podczas firmowego wyjazdu. Odpowiednio rozpisana logistyka przejść oraz zabawy dobrane do specyfiki grupy gwarantują udaną imprezę.

Akademia Fair Play

Program Akademii Fair Play realizujemy w terenie a także w salach hotelowych.
Miejsce realizacji uzależniamy od pory roku, dnia oraz warunków atmosferycznych. Scenariusz programu zawiera jasne zasady gry, polega na współpracy w grupie i przede wszystkim cechuje się dobrą zabawą! Uczestnicy mają szansę ułożyć gigantyczne domino, zagrać w Nintendo Wii, zmierzyć się z iluzjami optycznymi czy rozwiązać zawiłe zagadki.

Budowanie Firmy Marzeń

Program opiera się na zasadach teambuilding: budowanie zespołu, kreowanie relacji pomiędzy drużynami, zwalczanie konfliktów w zespole. Program jest połączeniem komandoskich sił, wymagających od zespołu zaangażowania we wspólny cel, pracę. Współpraca stanie się solidną podstawą do stworzenia dobrego, zintegrowanego zespołu.

Survival

Scenariusz jest powiązany z programem szkoleń komandosów, taktyki prowadzenia akcji specjalnych, sztuki przetrwania i konkurencji ekstremalnych. Tajny poligon, pustynna burza, broń z celownikami optycznymi, pojazdy terenowe, zaskakujące przeszkody. Zagadkowa atmosfera, ścisła dyscyplina, wojskowy porządek. Zadania są "cywilną" wersją szkolenia jednostek specjalnych, jednak mosty linowe, ściany o wysokości 30 metrów, pola minowe, ciężkie pojazdy to nie fikcja - to realne zadania!

Misja Lądowo Wodna

Program przygotowany w oparciu o zadania na amfibie oraz zaawansowane technologicznie wyposażenie ratownicze. Uczestnicy zabawy uzyskują mapę oraz GPS z zaznaczoną trasą przeprawy. Trasa prowadzi przez miejsca wymagające współpracy pomiędzy osobami znajdującymi się w jednej amfibii. Uczestnikom na pewno zdarzy się ugrzęznąć w błocie, a wtedy pomoc drugiego pojazdu, lub użycie wyciągarki będzie niezbędne.

Wielki Rajd Off-Road

Podczas rajdu terenowego każdy Team otrzyma "roadbooki" z zaznaczoną trasą terenową, punktami kontrolnymi, miejscami, do których grupa musi dotrzeć oraz ostatecznym celem wyprawy. Uczestnicy rajdu będą się pilotować, w razie potrzeby korzystać z wyciągarek, zmieniać stery samochodów. Zadaniem grup będzie przejechanie wyznaczonej trasy, a także pokonanie zaskakujących przeszkód.

Warsztaty Kulinarne

Warsztaty kulinarne to świetny sposób na uatrakcyjnienie biznesowych spotkań. Podczas warsztatów potrawy przygotowywane są przez uczestników wspólnie z kucharzem - Szef Kuchni wraz z uczestnikami gotują na żywo. Dzięki temu mają Państwo możliwość podpatrzenia warsztatu pracy mistrzów. Mogą Państwo wybrać składniki, z których ma zostać przyrządzone danie lub, z naszą pomocą, wcześniej ustalić jakie potrawy będą przyrządzane. W trakcie warsztatu kucharz opowiada o przepisie oraz sposobie podania dania.

Olimpiada

Przeniesiemy się w klimat 'Olimpii' na igrzyska olimpijskie, wszystkie drużyny przywita pochód grecki na cześć boga Zeusa, przed którym grupy składać będą uroczystą obietnicę o swojej uczciwości podczas zmagań olimpijskich. Zeus przemówi do zgromadzonych, a jego mądrość napełni wszystkich niezwykłą wolą zwycięstwa. Podczas olimpiady odbędą się konkurencje, które wyłonią najlepszych. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci medali, pucharów oraz najwyższego miejsca na podium.

Jura Adventure Team

Jeśli lubisz programy z dużą dawką adrenaliny zapraszamy do udziału w programie Jura Adventure Team! Na szczycie skały czy w podziemiach jaskiń, każdy staje wobec niecodziennych wyzwań, emocji. Program umożliwia poznanie własnych cech charakteru, umiejętności pracy w zespole, reakcji w sytuacjach trudnych. Mosty linowe, zjazdy na linie, wspinaczka, eksploracja jaskiń to tylko niektóre z propozycji "pionowego świata".

Ratownictwo

Odnalezienie punktów kontrolnych oraz przejście extremalnych zadań specjalnych to tylko część wyzwań podczas programu. Podczas programu zespoły walczą o jeden cel! Po wykonaniu zadań, rozpoczyna się akcja ratunkowa. Uczestnicy gry stają się ratownikami GOPR. Zespół stara się odnaleźć zaginionego i przetransportować go w bezpieczne miejsce. Nad grupą czuwać będą instruktorzy speleologii PZA, ratownicy górscy, przewodnicy oraz profesjonalny zespół ratowniczy.

Obrona Zamku

Nadworny klimat zapoczątkuje grupową rywalizację, której towarzyszyć będzie świetna zabawa. Uczestnicy zostaną podzieleni na królewskie rody. Ich zadaniem będzie obronić dobre imię rodziny, w tym celu udadzą się na specjalnie przygotowane stanowiska, gdzie za dobrze wykonane zadanie dostaną elementy amunicji, zbroi i broni. Wielkie zwycięstwo ukoronuje uczta w zamkowych lochach!

Ziemia, Powietrze, Ogień, Woda – Cztery Żywioły

Ziemia, powietrze, ogień, woda - dzięki nim, można dostrzec moc natury, wejść w głąb swoich uczuć i pragnień. W programie zadaniem uczestników będzie: okiełznać rwącą rzekę, przejść po rozżarzonych węglach i wzbić się wysoko w powietrze, by delektować się powiewem wolności. Wspaniałe krajobrazy nasycą oko każdego miłośnika przyrody!

Mountain Winter Challenge

MOUNTAIN WINTER

Zimą poznajemy prawdziwe oblicze i urok polskich gór. Mróz, śnieg, słońce czynią góry wyjątkowo pięknymi. Zapraszamy Państwa na kilkugodzinne lub kilkudniowe przeprawy skuterami śnieżnymi, wspinaczka w lodzie, firmowe zawody narciarskie w duchu fair play. Proponujemy także kuligi z ogniskiem oraz kąpiele w gorących źródłach. Zima to wyzwanie dla prawdziwych "łowców przygód"!

Błękitne Horyzonty

blekitne-horyzonty

Atrakcje zlokalizowane są w najpiękniejszych zakątkach - plenerach Wigierskiego Parku Narodowego oraz Puszczy Augustowskiej. Bujną przyrodę będziemy mieli okazję podziwiać z powietrza (lecąc na paralotni), wody (pływając na skuterach wodnych), lądu (przemierzając bagna amfibiami). To tylko niektóre z atrakcji możliwych do realizacji.

Ellite Ware Challenge

Proponujemy rejs marzeń, największym śródlądowym statkiem, w stylu XIX - wiecznego żaglowca. Śródlądowy statek, najciekawsze loty widokowe, niezapomniana zabawa na pokładzie, drinki mistrza świata barmanów przy akompaniamencie najpiękniejszej muzyki, wszystko to połączone z dużą dawką wodnych i powietrznych atrakcji.

Gry Miejskie

Gra miejska to program, to nie tylko pomysł na atrakcyjne, oryginalne zwiedzanie miasta - to idealny pomysł na zabawę integracyjną, poznając jednocześnie uroki zabytkowych miejsc.
Na uczestników czekać będą zadania przygotowane w najciekawszych, nietypowych miejscach Starego Miasta.

Paintball

Paintball dostarcza maksymalnej dawki adrenaliny. Spostrzegawczość, opanowanie i dobra strategia to podstawa sukcesu. Rozgrywki paintball to wspaniała zabawa dla mężczyzn i kobiet. Ciekawe fabuły pozwalają się bawić każdemu bez względu na wiek i predyspozycje.
Typowe scenariusze, jakie zwykle rozgrywamy:

    • Leśny pojedynek
    • Zasadzka
    • Konwój
    • Oczyszczanie terenu
    • Bitwa

Czołgając, chowając się za drzewami, pagórkami, ruinami, uciekając przed przeciwną drużyną uczestnicy poczują dobrą zabawę, odrzucając stresy oraz codzienne troski. Szybko zapomną, że to gra, adrenalina pozwoli odczuwać frajdę z zabawy!