Imprezy świąteczne

IMPREZY ŚWIĄTECZNE

Spotkanie świąteczne to doskonały czas na budowanie więzi między pracownikami a firmą, integrację międzydziałową, jak również osiągnięcia celów strategicznych firmy. Okres Świąt to także doskonały moment na podziękowanie za zaangażowanie w minionym roku. Nasza oferta nie posiada ograniczeń, organizujemy eventy od tradycyjnych spotkań wigilijnych, poprzez christmas party, aż do realizowania eventu według Twojego indywidualnego pomysłu. Proponujemy oryginalne scenariusze, które zamienią oficjalne spotkania świąteczne w niezapomnianą przygodę w pełnej humoru, świątecznej atmosferze oraz atrakcje, które sprawią, że uczestnicy będą z radością powracać wspomnieniami do wspólnej imprezy.

Świąteczne Spotkanie Z Polską Tradycją

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas na spotkania firmowe. To właśnie dlatego proponujemy Państwu program ,,Świąteczne spotkanie z polską tradycją’’. Syto zastawione stoły potrawami najlepszej polskiej kuchni, kolędy, wesołe konkursy oraz ciepły głos prowadzącego pozwolą Państwu odpocząć, zrelaksować się, ale również świetnie się bawić.

Andrzejkowa Magia Wróżb

Noc, która według dawnych wierzeń ma magiczną moc, uchyla wrota do nieznanej przyszłości. Tego wieczora spotkamy się w kręgu otoczonym blaskiem świec, aby wspólnie powróżyć, dowiedzieć się co nas czeka w miłości, pracy czy przyjaźni. Podczas wieczoru Czarodziej - konferansjer opowie o wróżbach i tradycjach andrzejkowych. Przeprowadzimy mnóstwo konkursów.