Atrakcje indoor & outdoor

ATRAKCJE INDOOR & OUTDOOR

Oferujemy kompleksową organizację programów artystycznych w hotelu oraz na terenie otwartym. Zapewniamy również obsługę wybranych atrakcji z programów imprez wieczornych. Uwzględniając specyfikę i oczekiwania grupy, każdy ze scenariuszy może być dowolnie modyfikowany lub napisany specjalnie na zamówienie.

Atrakcja Outdoor, dobrana do specyfiki grupy, pory roku, miejsca i czasu, z pewnością uświetni każdy wyjazd firmowy i na długo zapadnie uczestnikom w pamięci. Poszczególne atrakcje można połączyć ze sobą tworząc także całościowe programy, tak zwane Imprezy integracyjne.

Stoły do kasyna

(1)_ a1Przeniesiemy Państwa w klimat lat’ 20. Tajne kasyno, dużo hazardu, dreszczyk emocji, tajemnicza atmosfera, doskonała muzyka lat’ 20’ i 30’! Uczestnicy wkroczą w mafijny świat elitarnych gier, hazardowych kombinacji i towarzyskich potyczek.

 

Dart

(1)_ a2Turniej Darta to świetna zabawa, aby urządzić udane zawody. Mistrzostwa odbywają się na profesjonalnych tarczach. Doświadczeni sędziowie (uczestnicy mistrzostw świata) objaśnią dokładnie zasady gry.

 
 

Symulatory F1

(1)_ a3Zapraszamy do świata wyścigów i rajdów! Urządzenia doskonałej jakości, ze specjalnie przygotowanym kokpitem z kierownicą i skrzynią biegów przypominającą prawdziwe bolidy z toru wyścigowego!

 
 

Gry multimedialne

(1)_ a4Wirtualny powiew sportowej świeżości w zabawie Nintendo Wii. Multimedialny kontroler ruchu zapewni niesamowitą zabawę każdemu zespołowi. Ekscytujące pojedynki, zaskakujące rozwiązania i niespodziewane wygrane.

 
 

Zabawy multimedialne

(1)_ a5Odgadywanie slajdów z bajek, zaskakujących reklam oraz filmów. Test znajomości tytułów piosenek z puszczonego mixu muzycznego lub znanych przysłów rysowanych podczas gry w elektroniczne kalambury. Forma zabawy dopasowana jest do ilości uczestników.

 

Pakiet gier

(1)_ a6Zapraszamy do zabawy przy pictionery, łamigłówkach, zagadkach logicznych, gigantycznym dominie, hensonie i wielu innych. Wielkofomatowa plansze do twistera i gigantycznych warcabów rozgrzeją nawet najbardziej uśpione zmysły!

 

Piłkarzyki

(1)_ a7Zręcznościowa gra sportowa, w której uczestniczyć mogą jednocześnie cztery osoby i mnóstwo zmieniających się drużyn. Jak w każdym sporcie, zwycięży najlepszy zespół. Mistrzów wyłoni profesjonalny sędzia.

 
 

Cymbergaj

(1)_ a8Gra polega na uderzeniu specjalną paletką w plastikowy krążek, który należy wbić do bramki przeciwnika. Celem gry Cymbergaj jest zdobycie przez graczy w czasie meczu możliwie największej ilości goli.

 
 

Bilard

(1)_ a9Podczas gry w bilarda liczy się precyzja, opanowanie, spokój i niezwykłe skupienie. Zazwyczaj w grze uczestniczą dwie osoby, rozgrywające bile na przemian, zwykle wykonując ruchy do popełnienia pierwszego błędu.

 
 
 
Konkurencje linowe:

Kolejka Tyrolska

(1)_ a10 Skok z dużej wysokości, 100 m swobodnego lotu w powietrzu, duża prędkość i łagodne hamowanie - wspaniałe uczucie wolności i nieodparta chęć powtórnego lotu. Konkurencja bardzo widowiskowa i bardzo lubiana przez uczestników zabaw.

 

Desant na linie

(1)_ a11Zjazd pionowy z krawędzi skały techniką komandosa. Uczestnik, asekurowany przez instruktora, odbijając się ze skały wykorzystuje przyrządy zjazdowe oraz poznane techniki alpinistyczne. Desant jest niezapomnianą przygodą i ekstremalnym doświadczeniem

 

Wspinaczka skalna

(1)_ a12Pełna emocji wspinaczka przygotowana na kilkunastometrowych ścianach. Trasy dobrane do możliwości fizycznych wszystkich uczestników, aby w zasięgu każdego było dotarcie do szczytu ściany. Wszystko pod okiem doświadczonego Instruktora.

 

Most Tybetański

(1)_ a13Przejście z pełną asekuracją po drewniano-linowym moście, zawieszonym nad przepaścią lub na dużej wysokości. Uczestnicy kolejno pokonują "bujający" most, starając się zachować równowagę i koordynację swoich ruchów.

 
 

Most komandosa

(1)_ a14Przejście przez most zbudowany z dwóch lin statycznych, zawieszony na dużej wysokości. Zadaniem uczestników będzie pokonanie mostu oraz zjazd pionowy na ziemię. Kluczem do sukcesu będzie przełamanie strachu oraz dobra koordynacja ruchów.

 

Sieć strachu

(1)_ a15Pionowo rozwieszona sieć między dwoma drzewami, na wysokości kilkunastu metrów. Zadanie nie jest łatwe od samego początku, bowiem sieć nie jest naciągnięta. Zespół siada na sieci lub tak umiejętnie ją naciąga, by wchodzący mógł pokonać zadanie.

 

Desant na linie z balonu

(1)_ a16 Zjazd na linie z balonu wiszącego na wysokości kilkudziesięciu metrów. Uczestnik zostaje przypięty do liny, przekracza burtę kosza i pod okiem instruktora desantuje się bezpiecznie na ziemię.

 
 

Atrakcje plenerowe:

Jaskinie

(1)_ a17Niepowtarzalna podróż do tajemniczego świata dostępnego jedynie nielicznym. Możliwość odkrywania podziemnych korytarzy, poznawania miejsc bytowania nietoperzy oraz podziwiania niezwykłej formy naciekowej.

 
 

Paintball (Speedball)

(1)_ a18Wspaniała zabawa dla mężczyzn i kobiet. Ciekawe fabuły pozwalają się bawić każdemu bez względu na wiek i predyspozycje. Ciekawe scenariusze chętnie rozgrywane to m. in.: Leśny pojedynek; Zasadzka, Konwój, Pojedynek, Oczyszczanie terenu, Bitwa.

 

Samochody terenowe

(1)_ a20Udział w radzie Off Road to prawdziwe wyzwanie. Uczestnicy pilotują się, szukają ukrytych punktów kontrolnych, zmieniają stery samochodów. Zadanie polega na perfekcyjnym pokonaniu przeszkód i pokonaniu trasy w wyznaczonym czasie.

 

Quady

(1)_ a19Piekielnie mocne maszyny, wyrywające ziemię koła. Prawdziwa akademia współpracy, szkoła pilotażu, trasa pełna przygód, duża dawka adrenaliny!

 
 

Stanowiska strzeleckie:

Stanowisko snajperskie

(1)_ a21Karabinek imituje karabin snajperski, mierzy się przez znakomitej klasy celownik optyczny. Uczestnicy uczą się podstawowych czynności wymaganych przy strzelaniu, czyli ładowania broni, celowania z pozycji stojącej i klęczącej oraz zasad bezpieczeństwa.

 

Stanowisko otwarte

(1)_ a22 Wysokiej jakości pistolet pneumatyczny pozwala poznać strzelanie oparte na mierzeniu otwartymi przyrządami celowniczymi. Z uwagi na ogromny zasięg pistoletu, strzelanie odbywa się z dużych odległości do tarcz lub puszek osadzonych na specjalnych kulochwytach.

 

Stanowisko łucznicze

(1)_ a23Strzelanie z łuku to sport legendarny. Każdy wie, jak efektowne może być trafienie strzałą w sam środek tarczy. To wspaniała okazja do próby swoich sił w łucznictwie i możliwość opanowania umiejętności wypuszczania strzał prosto w cel.

 

Broń ostra

(1)_ a24Konkurencja dla odważnych, na profesjonalnej strzelnicy sportowej. Uczestnik ma możliwości oddania kilku strzałów z różnego rodzaju broni. Wszystko pod okiem wyszkolonej kadry instruktorskiej.

 
 

Dmuchańce:

Gigantyczne piłkarzyki

(1)_ a25Gra rozgrywana jest na dmuchanym boisku o wymiarach 6,5 m x 13 m, pomiędzy dwoma siedmioosobowymi drużynami piłkarzy. Zabawa nie jest tak męcząca jak prawdziwa piłka nożna, ale za to bardzo angażuje wszystkich uczestników.

 

Sumo

(1)_ a26Zawodnicy ubrani w wypełnione pianką kostiumy przeobrażają się w masywnych zapaśników. Zasady są proste: Sumita, który dotknie maty inną częścią ciała niż stopą lub zostanie wypchnięty poza ring, przegrywa starcie.

 
 

Ścianka wspinaczkowa

(1)_ a27Zdobycie szczytu to trudne zadanie. Duża wysokość ścianki wspinaczkowej (9 m) oraz przemyślane rozmieszczenia chwytów (kilka dróg wejścia), wywołują nie lada emocje u każdego amatora wspinaczki.

 
 
 
Byk rodeo

(1)_ a28 Byk rodeo porusza się na wszystkie strony, dzięki mechanizmowi sterującemu. Zadaniem uczestnika jest utrzymanie się na jego grzbiecie jak najdłużej. Upadek jeźdźca amortyzowany jest przez miękką poduchę rozciągniętą wokół byka.

 
 

Surfing

(1)_ a29Przy tej atrakcji surfowanie na morzu możliwe jest bez umiejętności pływania. Poziom trudności dopasowany jest do poszczególnych zawodników i pozwala sprawdzić umiejętność zachowania równowagi.

 
 

Sprężynująca lina

(1)_ a30Zadaniem uczestnika przypiętego do sprężynującej liny jest pokonanie jak najdłuższego dystansu od punktu startowego. Tor, po którym chodzą zawodnicy jest w całości dmuchany, dzięki czemu upadki są bezpiecznie amortyzowane.

 

Gladiatorzy

(1)_ a31 Fani starożytnych walk mają szansę stać się prawdziwymi gladiatorami i stoczyć zacięty pojedynek z groźnym przeciwnikiem. Dmuchane Koloseum, gąbkowe lance i ochrona na głowę zapewniają bardzo bezpieczny przebieg konkurencji.

 

Zorbing

(1)_ a32Kula Zorbing jest wspaniałą atrakcją dla wszystkich ludzi, którzy lubią mocne doznania i dobrą zabawę. Na powierzchni pochyłej kula sama toczy się szybko w dół, a osoba znajdująca się w środku ma niezapomniane wrażenia!

 
 

W powietrzu:

Loty balonem swobodne

(1)_ a33Podniebna przygoda w przestworzach dla miłośników pięknych widoków. Lot swobodny na wysokości kilkuset metrów nie wymaga od uczestnika szczególnej kondycji, ani specjalnego stroju. Udział w atrakcji może wziąć każdy bez względu na wiek.

 

Loty balonem na uwięzi

(1)_ a34Balon wznosi się na wysokość kilkudziesięciu metrów. Udział w zabawie nie wymaga szczególnej kondycji, ponadprzeciętnej odwagi, ani specjalnego ubioru. Wystarczy przekroczyć wysoką na 110 cm burtę kosza i... w górę!

 
 

Loty na motoparalotniach / Loty na paralotniach

(1)_ a35Uczestnictwo w tej atrakcji to niepowtarzalna okazja zrealizowania odwiecznego marzenia człowieka o lataniu. Pod opieką najlepszych instruktorów w kraju, mogą odbyć Państwo lot tandemowy na motoparalotni na wysokości do 1000 metrów lub samodzielny lot na paralotni na wysokości kilkunastu metrów.

 

Na wodzie:

Skutery wodne / Łodzie motorowe / Jachty motorowe

(1)_ a36Atrakcje zarówno dla miłośników wodnego szaleństwa, jak również dla amatorów mokrej adrenaliny. Skutery wodne, łodzie motorowe i jachty motorowe potrafią dostarczyć mocnej dawki wrażeń nawet dla najbardziej wymagających.

 

Rafting

(1)_ a37 Rafting to wspaniała rozrywka na rzece górskiej dla osób, które chcą poczuć przyjemny zastrzyk adrenaliny. Wymarzona możliwość sprawdzenia swoich sił w starciu z żywiołem w przepięknych plenerach. To także prawdziwa próba koordynacji poczynań i współdziałania członków całej załogi.

 

Spływy kajakowe

(1)_ a38Spływ kajakowy najpiękniejszymi rzekami Polski to fantastyczna kilkugodzinna lub kilkudniowa atrakcja, połączona z nauką technik wiosłowania, czytania wody, omijania przeszkód oraz poznania elementów etykiety wodniackiej.

 
 

Amfibie

(1)_ a39Uczestnik ma do dyspozycji rewelacyjny pojazd, który z łatwością ominie każdą przeszkodę. Amfibia jest w stanie pokonać zaspę śnieżną, błoto, strome podjazdy oraz zjazdy. Także rzeka czy jezioro nie stanowi dla niej problemów.

 
 

Pozostałe:

Jazda konna

(1)_ a40 Zarówno krótkie, konne przejażdżki, jak również długodystansowe rajdy konne, sprawiają jeźdźcom dużo radości. Jazda konna nie tylko poprawia zdolności fizyczne. Koń relaksuje, usprawnia, uczy i mobilizuje. Staje się, przewodnikiem i partnerem.

 

Rajdy rowerowe

Udział w rajdzie rowerowym to wspólne przemierzanie najciekawszych szlaków Polski. Na trasie, grupie towarzyszy samochód serwisowy z rezerwowymi rowerami. Każdy uczestnik w przypadku zmęczenia może w dowolnym momencie oddać rower do auta serwisowego i skorzystać z busa.

 

Przejażdżka bryczkami / Kuligi

(1)_ a42Pędzące konie dzwoniące dzwoneczkami i wiatr we włosach! Udział w tej atrakcji to fantastyczna przygoda odbywająca się w scenerii polskich lasów, połączonej ze stukotem końskich kopyt oraz aromatycznym grzańcem!

 
 

Psie zaprzęgi

(1)_ a43 Fascynująca przygoda z psami (Malamuty i psy grenlandzkie). W tym zadaniu ważne jest zrozumienie dla czworonogów, z którymi uczestnik tworzy drużynę. Szybkie pokonywanie trasy w psim zaprzęgu jest wyjątkowo ekscytujące!

 

Skutery śnieżne

(1)_ a44Wspaniałe maszyny o dużej mocy, które jako jedyne dają radę w ekstremalnych warunkach zimowych. Teren z potężnymi zaspami śnieżnymi, stromymi wzniesieniami, trawersami stwarza idealne możliwości do zabawy.

 
 

Chodzenie po rozżarzonych węglach

(1)_ a45Spacer po rozżarzonych węglach nie zdarza się co dzień. To atrakcja, dzięki której uczestnik może pokonać granice wytyczone przez strach i zdrowy rozsądek i przejść bez bólu po utworzonym z żaru ognistym dywanie mającym 600 st. C.